Research4Life

З січня 2023 року Україна має право на доступ до повнотекстових електронних ресурсів на порталі «Research4Life» як країна Групи А (вільний доступ), що триватиме до кінця 2024 року.

Через портал «Research4Life» надається доступ до електронних колекції книг і журналів міжнародних видавництв ElsevierSpringer NatureJohn Wiley & SonsTaylor & FrancisEmeraldSage PublicationsOxford University Press, Cambridge University PressIOP Publishing та інші (обрати у відповідних полях назву країни та тип установи).

ДНТБ України виступає в ролі адміністратора та надає всебічну підтримку для вирішення питань, пов’язаних з ефективним використанням та промоцією проєкту «Research4Life» в Україні (Research4Life Country Connector Associate).

Research4Life Country Connector Associate

Реєстрація

Доступ до ресурсів проєкту «Research4Life» надається за умови попередньої реєстрації установи на сайті «Research4Life» (нова установа) або відновлення такої реєстрації (для раніше зареєстрованих установ).

Після успішної реєстрації

Доступні ресурси

Research4Life підготували відповіді  на поширені питання щодо отримання доступу.

Навчальні матеріали про роботу з ресурсом за посиланням

У разі виникнення проблем із підключенням доступу або використання ресурсу  – заповніть праворуч форму зворотнього зв’язку ДНТБ України     Заповнивши електронну заявку надаю згоду без додаткового письмового повідомлення мене на вчинення з моїми персональними даними таких дій: збір, обробку, а також інші дії, пов’язані з вищезазначеною метою Даю згоду