Research4Life

З січня 2023 року Україна має право на доступ до повнотекстових електронних ресурсів на платформі Research4Life як країна Групи А (вільний доступ).

Через портал Research4Life надається доступ до електронних колекції книг і журналів міжнародних видавництв ElsevierSpringer NatureJohn Wiley & SonsTaylor & FrancisEmeraldSage PublicationsOxford University Press, Cambridge University PressIOP Publishing та інші (обрати у відповідних полях назву країни та тип установи).

В свою чергу ДНТБ України виступає адміністратором в забезпечені доступу до ресурсу.

На сьогодні існує 2 варіанти підключення до ресурсу, які передбачають реєстрацію установи на платформі Research4Life або відновлення такої реєстрації (для раніше зареєстрованих установ).

Реєстрація

Після успішної реєстрації

Доступні ресурси

Research4Life підготували відповіді  на поширені питання щодо отримання доступу.

Навчальні матеріали про роботу з ресурсом за посиланням

У разі виникнення проблем із підключенням доступу або використання ресурсу  – заповніть праворуч форму зворотнього зв’язку ДНТБ України     Заповнивши електронну заявку надаю згоду без додаткового письмового повідомлення мене на вчинення з моїми персональними даними таких дій: збір, обробку, а також інші дії, пов’язані з вищезазначеною метою Даю згоду