НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ДНТБ УКРАЇНИ

Звернувшись до електронного каталогу ви отримаєте повну інформацію щодо нових надходжень до фонду.
Пропонуємо Вашій увазі орієнтовний тематичний перелік щотижневих надходжень авторефератів дисертацій:

З оригіналами документів, або з електронними копіями можна ознайомитись у читальній залі.
До ваших послуг копіювання, сканування окремих сторінок, а також консультація спеціаліста.

Пропонуємо Вашій увазі огляд нових надходжень довідково-енциклопедичних та словникових видань. Бібліографічні описи представлених публікацій розміщені в алфавітному порядку із зазначенням шифрів зберігання та супроводжуються анотаціями. З оригіналами зазначених публікацій можна оперативно ознайомитися у читальному залі бібліотеки, зробити ксерокопію, сканувати.

2024 2023 2022 2021 2020
2022 (1) 2021 (1) 2020 (1)
2022 (2) 2021 (2) 2020 (2)

 Поповнюємо скарбничку ДНТБ України

На початку лютого 2022 року бібліотечну скарбничку ДНТБ України поповнила монографія для депонування (реєстр за посиланням https://dntb.gov.ua/deposits-ua ). Це результат наукової діяльності співавторів:

Олександра Антоновського, Наталії Барабохи, Олени Дядічевої, Віктора Демченка, Галини Микитинець, Сергія Сучкова, Вадима Ткаченка, Тетяни Курішко, Тетяни Ярової, Наталії Сурядної « Літопис природи Приазовського національного природного парку (далі ПНПП 2020рік). Том Х. У 2 частинах».

Особливістю десятого тому Літопису природи ПНПП є представлені в кінці кожного розділу аналітичні висновки за десятирічний період написання (2011-2020).

В Літописі природи за (2020рік),  приділена увага розмаїттю флори і фауни на  полігонах міжнародного значення: «Гирло р. Берди, Бердянська коса та Бердянська затока».

Ви маєте можливість   ознайомитись з монографією   в читальному залі ДНТБ України, а можливо і використати у своїй професійній діяльності.