НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ДНТБ УКРАЇНИ

Звернувшись до електронного каталогу ви отримаєте повну інформацію щодо нових надходжень до фонду.
Пропонуємо Вашій увазі орієнтовний тематичний перелік щотижневих надходжень авторефератів дисертацій:

З оригіналами документів, або з електронними копіями можна ознайомитись у читальній залі.
До ваших послуг копіювання, сканування окремих сторінок, а також консультація спеціаліста.

Пропонуємо Вашій увазі огляд нових надходжень довідково-енциклопедичних та словникових видань. Бібліографічні описи представлених публікацій розміщені в алфавітному порядку із зазначенням шифрів зберігання та супроводжуються анотаціями. З оригіналами зазначених публікацій можна оперативно ознайомитися у читальному залі бібліотеки, зробити ксерокопію, сканувати.

 Поповнюємо скарбничку ДНТБ України

На початку лютого 2022 року бібліотечну скарбничку ДНТБ України поповнила монографія для депонування (реєстр за посиланням https://dntb.gov.ua/deposits-ua ). Це результат наукової діяльності співавторів:

Олександра Антоновського, Наталії Барабохи, Олени Дядічевої, Віктора Демченка, Галини Микитинець, Сергія Сучкова, Вадима Ткаченка, Тетяни Курішко, Тетяни Ярової, Наталії Сурядної « Літопис природи Приазовського національного природного парку (далі ПНПП 2020рік). Том Х. У 2 частинах».

Особливістю десятого тому Літопису природи ПНПП є представлені в кінці кожного розділу аналітичні висновки за десятирічний період написання (2011-2020).

В Літописі природи за (2020рік),  приділена увага розмаїттю флори і фауни на  полігонах міжнародного значення: «Гирло р. Берди, Бердянська коса та Бердянська затока».

Ви маєте можливість   ознайомитись з монографією   в читальному залі ДНТБ України, а можливо і використати у своїй професійній діяльності.