Спонсори

4Science

Компанія 4 Science займається розробкою програмного забезпечення для  підтримки університетів, дослідницьких центрів та культурних установ в управлінні та курації науковими даними та інформацією. Компанію засновано у 2015 році.  4Science допомагає установам зробити  цифрові ресурси значущими та видимими. Серед низки рішень, які пропонує 4Science, є DSpace – найпоширеніше відкрите  програмне забезпечення для репозитаріїв у світі. 4Science постійно працює зі спільнотою DSpace над вдосконаленням платформи, розробкою нових функціональних можливостей та додаткових модулів, впровадженням відповідності міжнародним стандартам та протоколам сумісності даних.

Bentham Science

Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних.

ELSEVIER

ELSEVIER – ЦЕ ГЛОБАЛЬНА ТА СУЧАСНА ВИДАВНИЧА КОМПАНІЯ ЗІ ШТАБ КВАРТИРОЮ В АМСТЕРДАМІ ТА ОФІСАМИ ПО ВСЬОМУ СВІТУ, ЗАСНОВАНА В 1880 РОЦІ. З ПОЯВОЮ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ КОМПАНІЯ ПОЧАЛА ЗОСЕРЕДЖУВАТИ УВАГУ НА АНАЛІТИЧНИХ ІНСТРУМЕНТАХ Й ІНСТРУМЕНТАХ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ. ПРОДУКТИ КОМПАНІЇ ВКЛЮЧАЮТЬ РЕФЕРАТИВНУ БАЗУ ДАНИХ ЦИТУВАНЬ SCOPUS, ПРОВІДНУ СВІТОВУ ПЛАТФОРМУ РЕЦЕНЗОВАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ SCIENCEDIRECT, БЕЗКОШТОВНИЙ БІБЛІОГРАФІЧНИЙ МЕНЕДЖЕР MENDELEY, ПОРТАЛ ОСВІТНІХ ОНЛАЙН-МАТЕРІАЛІВ EVOLVE, А ТАКОЖ ПОВНОТЕКСТОВУ ОНЛАЙН-БІБЛІОТЕКУ KNOVEL, ЕКСПЕРТНУ БАЗУ ДАНИХ REAXYS ТА ПОШУКОВУ СИСТЕМУ КЛІНІЧНОЇ МЕДИЦИНИ CLINICALKEY.

CLARIVATE

CLARIVATE – ПУБЛІЧНА КОМПАНІЯ ТА СВІТОВИЙ ЛІДЕР У НАДАННІ ДОСТОВІРНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТА АНАЛІТИКИ ДЛЯ ПРИСКОРЕННЯ ТЕМПІВ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙ. ЗАРАЗ В КОМПАНІЇ ПРАЦЮЄ ПОНАД 11 000 СПІВРОБІТНИКІВ ПО ВСЬОМУ СВІТУ, CLARIVATE СПІВПРАЦЮЄ З ПОНАД 200 ПАРТНЕРАМИ, ЩОБ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ЦІННІСТЬ УСПІХ ДЛЯ СВОЇХ КЛІЄНТІВ, ВКЛЮЧНО З УНІВЕРСИТЕТАМИ, НЕКОМЕРЦІЙНИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ, ФІНАНСОВИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ, ВИДАВНИЦТВАМИ, КОРПОРАЦІЯМИ, УРЯДОВИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ ТА ЮРИДИЧНИМИ ФІРМАМИ. СІМЕЙСТВО ПРОДУКТІВ CLARIVATE – ЦЕ WEB OF SCIENCE (РАЗОМ З ENDNOTE, ENDNOTE CLICK TA SCHOLARONE), COMPUMARK, CORTELLIS, DARTS-IP, DERWENT INNOVATIVE, MARKMONITOR, A ТАКОЖ РІЗНОМАНІТНІ ПРОДУКТИ ТА ПОСЛУГИ PROQUEST.

Донори

Research Square

Research Square  — багатопрофільна платформа препринтів та послуг видавничого характеру для авторів, яка дозволяє поширювати їхню роботу на початкових етапах та отримати конструктивний відгук для її вдосконалення. Основною метою компанії є пришвидшення наукової комунікації та створення рівних умов для поширення результатів наукової діяльності, незалежно від лінгвістичних навиків дослідників.  Research Square  належить до видавничої групи Springer Nature.

AJE Digital Editing

AJE Digital Editing  — це інструмент для редагування та перекладу наукових текстів, який працює на основі штучного інтелекту та сучасних методів машинного навчання. AJE Digital працює у комплексному режимі: спочатку перекладає текст із мови оригіналу на англійську, а потім редагує його відповідно до правил та вимог академічного письма, зберігаючи при цьому  оригінальний зміст документа.

МедПрофіКлініка – багатопрофільний медичний центр (МЦ), заснований медичними професіоналами з багаторічним досвідом роботи в різних ланках медицини. Клініка надає консультативно-медичну допомогу дорослим пацієнтам у режимі 24/7. На базі нашого МЦ пацієнти мають можливість пройти повне обстеження, лікування та профілактику захворювань усіх органів та систем. Основними напрямками медичного центру є: ортопедія-травматологія, артроскопія, нейрохірургія, нейроортопедія та вертебрологія, реабілітація багатопрофільна, кардіологія та гінекологія.

EGI

EGI FOUNDATION ПРОПОНУЄ ПЛАТФОРМУ ДЛЯ ОБ’ЄДНАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ ДАНИМИ, ЯКА ДОЗВОЛЯЄ ПОСТАЧАЛЬНИКАМ ПОСЛУГ ГАРМОНІЗУВАТИ ІНТЕРФЕЙСИ ТА ПІДКЛЮЧАТИСЯ ДО СПІЛЬНОГО ЦЕНТРУ. КОМАНДА ФОНДУ СПІВПРАЦЮЄ З ДОСЛІДНИЦЬКИМИ СПІЛЬНОТАМИ, ЩОБ ЗРОЗУМІТИ ПОПИТ, СПРОСТИТИ ДОСТУП І РАЗОМ СТИМУЛЮВАТИ ІННОВАЦІЇ.