Триває процес номінування жінок-учених України на включення їх до міжнародної бази даних AcademiaNet

З метою підтримки українських науковиць, а також реалізації місії та завдань Національного фонду досліджень України, що передбачають, зокрема, міжнародний обмін інформацією та вченими, популяризацію наукової і науково-технічної діяльності, розбудову дослідницької інфраструктури в Україні та її інтеграцію до світової дослідницької інфраструктури, НФДУ проводить відбір та номінування жінок-учених України на включення їх до міжнародної бази даних AcademiaNet.

Номінантки мають відповідати критеріям відбору AcademiaNet, які включають:

  • видатні наукові здобутки (залежно від напряму: видавнича діяльність, премії та нагороди, самостійно залучене фінансування, патенти, запрошення конференції тощо);
  • незалежна керівна діяльність;
  • досягнення в науково-технічній діяльності;
  • додаткові критерії (баланс поєднання сім’ї та наукової кар’єри, міжнародний досвід, посади як запрошеного професора, викладацька діяльність, соціальна діяльність, участь у роботі дослідницьких та університетських комітетів/комісій тощо).

Тим, хто хоче бути долученими і погоджується надати свої персональні дані для включення до бази AcademiaNet, потрібно заповнити форму.

Крайній термін подання заявок – 1 квітня 2023 року.

У разі виникнення питань щодо заповнення форми чи деталей стосовно номінації до міжнародної бази даних AcademiaNet звертайтесь за електронною адресою: s.baran@nrfu.org.ua.

Докладніше – на сайті Національного фонду досліджень України.