Lviv Data Science Summer School 2023

З 6 по 12 серпня 2023 року пройде навчання у літній офлайн-школі «Lviv Data Science Summer School 2023», організоване факультетом прикладних наук Українського католицького університету в партнерстві із Фондом Сімонса та Національною академією наук США.

Мета цієї школи – ознайомити студентів, аспірантів та молодих вчених з методологією застосування науки про дані (Data Science) в галузях астрофізики, фізики, біологічних наук та допомогти їм опанувати практичні знання, які допоможуть в майбутній дослідницькій або професійній роботі. Школа включатиме лекції від світових експертів у багатьох галузях, а також практичну роботу в невеликих групах з менторами для подальшого вивчення методів і застосувань. Після інтенсивної сесії учасники літньої школи працюватимуть онлайн над підсумковими проєктами із менторством від міжнародної групи експертів.

Особливий гість – David Spergel, President, Simons Foundation, Founding Director of the Center for Computational Astrophysics at the Flatiron Institute, Princeton University, дослідник, співавтор понад 300 робіт, включаючи деякі з найбільш цитованих робіт з фізики 21-го століття.

До участі запрошуються студенти, аспіранти та молоді вчені, які використовують методи DS (Data Science) та ML (Machine Learning) у своїй роботі. Учасників буде обрано шляхом відбору через процес подачі заявок. Заявки розглядатимуться на постійній основі. Відібрані учасники будуть повідомлені одразу після прийняття відповідного рішення. Прийом заявок буде закрито після того, як буде зареєстровано 50 учасників.

Витрати на участь, проїзд в межах України, харчування та проживання покриваються Simons Foundation. Учасники отримають стипендію (гривневий еквівалент 500 доларів США з урахуванням податків на момент виплати) за активну участь у підсумкових проектах. Школа проходитиме на території кампусу УКУ за адресою: вул. Козельницька, 2а, м. Львів, 79026, Україна. Учасники з інших міст будуть забезпечені житлом.

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBR4sprSvTRBj4zxjB5rxlqRhU9e0zQ-Q2mGdLVsZJoMVgRQ/viewform

Програма школи: https://apps.ucu.edu.ua/en/lviv-data-science-summer-school-2023/