Конкурс науково-практичних статей від Інституту економічних наукових досліджень Азербайджану (ESRI)

Інститут економічних наукових досліджень Азербайджану (ESRI) оголосив міжнародний конкурс науково-практичних статей під назвою «Держава з сильною економікою здатна на все». Конкурс присвячений 100- річчю від дня народження Гейдара Алієва, Президента Азербайджану у 1993-2003 рр.

Метою конкурсу є заохочення працівників вітчизняних та іноземних вищих навчальних закладів та аналітичних центрів, а також докторантів, аспірантів та студентів бакалаврату, до проведення досліджень з економічного розвитку Азербайджану. Дослідження має бути зосереджене на економічних реформах, що здійснюються зусиллями та за ініціативою

Г. Алієва на історичних етапах загального економічного, соціального, політичного та культурного розвитку незалежного Азербайджану. Додатково можуть бути проведені дослідження сучасних тенденцій економічного розвитку країни.

Нагороди будуть вручені за результатами конкурсу.

Кінцевий термін подання статей: 8 червня 2023 року. Результати конкурсу будуть оголошені 19 червня 2023 року.

Сума премії становить 500 AZN за 4 статті-переможці. Стаття-переможець буде видана з відповідними сертифікатами. Для статей, написаних співавторами, передбачена премія лише на 1 (одну) особу (першого автора, на якого є посилання у статті). Спеціальні статті, відібрані Конкурсною комісією, будуть опубліковані в наступному випуску наукових праць ESRI азербайджанською мовою та в економічному журналі Economic Cooperation Organization (ECO) Economic Journal англійською мовою.

Статті можуть бути представлені азербайджанською, турецькою, англійською та російською мовами одним або кількома авторами. Одним і тим же авторам і співавторам дозволяється подавати тільки одну статтю.

Конкурсні статті надсилати на електронну адресу office@esri.gov.az.

Детальна інформація про конкурс