Гранти на публікацію статей та відвідування національних та міжнародних конференцій для українських вчених, технічних спеціалістів та інженерів, які спеціалізуються у секторі хімічної, біологічної, радіаційної та ядерної безпеки (ХБРЯ)

Представництво Фонду цивільних досліджень та розвитку США (CRDF Global) від імені Бюро Міжнародної безпеки та нерозповсюдження Офісу Зменшення загроз Державного Департаменту США (ISN/CTR) оголошує конкурс мікрогрантів для підтримки вчених, технічних спеціалістів та інженерів (ВТІ) у двох напрямках.

1. Підтримка публікації наукових статей у рецензованих міжнародних журналах.

Ця можливість сприятиме професійному розвитку та визнанню українських науковців, дозволить їм створити потужний список публікацій, що має вирішальне значення для кар’єрного зростання, розширення наукових кордонів, залучення до співпраці та інших професійних можливостей. Крім того, ця грантова підтримка сприяє інклюзивності, розширює можливості для публікацій, сприяє професійному росту, налагодженню міжнародної співпраці та сприяє загальному розвитку наукових знань у сфері CBRNE.

Дедлайн подачі заявок: 25 серпня 2023 року

Детальна інформація знаходиться за посиланням.

2. Грант на участь та/або презентацію на національних та міжнародних конференціях.

Успішні заявки повинні мати чітко визначену мету, включаючи обґрунтування та переваги для просування заявника в наукових дослідженнях та/або кар’єрному розвитку.

Переможці отримають грантову підтримку у розмірі до $1,500.

Дедлайн подачі заявок: 01 вересня 2023 року.

Детальна інформація знаходиться за посиланням.