Безкоштовні вебінари для науковців від Clarivate

Компанія Clarivate розпочинає новий цикл безкоштовних вебінарів для науковців. Вебінари проходитимуть українською на платформі Zoom.

До вашої уваги пропонуємо розклад занять на серпень-вересень 2023 року.

Реєстрація вже відкрита, є можливість отримати сертифікат учасника тим, хто прослухав більше 90% основного часу вебінару.


24 серпня 2023 року, 10:15–11:15

Тема: Наука України крізь призму Web of Science

Тези: В день Незалежності України подивимося на здобутки українських науковців на платформах Web of Science та InCites. Які теми, розробки, установи, науковці визнані у світі. Які міжнародні співпраці більш ефективні за абсолютними та нормалізованими показниками. Публікації в яких видання приносять більше результатів. Що можемо та маємо зробити для нашої науки. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація


31 серпня 2023 року, 10:15–11:15

Тема: Оновлені можливості Web of Science

Тези: На вебінарі про базові можливості Web of Science Core Collection. Створення аккаунту, оператори пошуку, ключові слова, результати пошуку та їх уточнення, збереження. Теми, журнали, партнери, гранти. Базові метрики: цитування індекс Гірша, імпакт фактор, Journal Citation Indicator, квартиль. Та нові функції, що появилися в 2023 році. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.

Реєстрація 


28 вересня 2023 року, 10:15–11:15

Тема: Інтеграція платформ Web of Science та ProQuest

Тези: Унікальний контент платформ Web of Science та ProQuest дозволяють бібліотекам та університетам виконувати амбітні завдання. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися більше про останні інтеграції:

  • Індекс цитування дисертацій ProQuest Dissertations & Theses Citation Index
  • Інтеграція між Alma та InCites Benchmarking & Analytics
  • Інтеграція між Alma та Journal Citation Reports
  • Інтеграція між Primo / Summon та Journal Citation Reports
  • Подальші плани

 Реєстрація