Вебінари щодо баз даних та нових індексів на платформі Web of Science

23 та 30 листопада компанія Clarivate проведе вебінари українською мовою щодо баз даних та нових індексів на платформі Web of Science. Участь – безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

23 листопада

Тема: Бази на платформі Web of Science

Тези: Нині на платформі Web of Science розміщено 17 баз даних. Частіше ми працюємо з Web of Science Core Collection. На вебінарі коротко ознайомимося з іншими базами і чим вони можуть бути корисні науковцю. Зокрема, Derwent Innovations Index, Регіональні індекси наукового цитування, MedLine.

Час: 10:15–11:15

Реєстрація

30 листопада

Тема: Представляємо два нових індекси на платформі Web of Science: ProQuest Dissertations & Theses Citation Index та Preprint Citation Index

Тези: Нещодавнє додавання ProQuest Dissertations & Theses Citation Index та Preprint Citation Index до платформи Web of Science пропонує комплексне рішення для пошуку журналів, дисертацій, препринтів та інших ресурсів на одній платформі. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як два нових індекси пропонують оптимізований шлях для дослідників, надаючи більш повне уявлення про дослідницький ландшафт.

Час: 10:15–11:15

Реєстрація