З 24 жовтня до 2 листопада триватимуть вебінари від Clarivate

З 24 жовтня до 2 листопада 2023 року компанія Clarivate проведе низку безкоштовних вебінарів для українських вчених. Нижче можна ознайомитися з розкладом заходів та зареєструватися.

24 жовтня

15:30-16:30 (за Києвом)

Вебінар до тижня відкритого доступу «Відкрита наука і суспільство» із запрошеними фахівцями.

  • Цифрові застосунки відкритої науки для життєвого циклу наукового дослідження 

Тези: основні тенденції в царині цифрової та відкритої науки, відкритих даних, відкритого доступу, зміни наукової комунікації, а також відповідних сервісів та ресурсів, які можуть бути корисні як університетам у їхніх дослідницьких стратегіях, так і дослідникам на всіх етапах життєвого циклу дослідження. 

Доповідач: Тетяна Ярошенко, к.і.н., доц., керівниця Центру наукометрії та цифрової підтримки досліджень, Національний університет «Києво-Могилянська академія».

  • Відкриті освітні ресурси: нові горизонти 

Тези: У світі широко обговорюються переваги створення та використання Відкритих освітніх ресурсів. Популяризацією ідеї Відкритих освітніх ресурсів займаються фахівці не лише на рівні окремих організацій, а й на глобальному міжнародному рівні. В презентації наведена ситуація з розумінням та сприйняттям цієї ідеї серед представників академічних установ України.

Доповідач: Юлія Главчева, PhD з комп’ютерних наук, директор науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ».

  • Тенденції у відкритому доступі в Україні за даними Web of Science

Тези: За допомогою Web of Science та InCites проаналізуємо, як змінюється публікаційний ландшафт в Україні, чи збігаються наші тренди з результатами інших країн. Визначимо як проаналізувати відкриті дані окремої установи.

Доповідач: Ірина Тихонкова, к.б.н., старший дослідник, Customer Success Specialist Clarivate.

Перед реєстрацією організатори просять пройти невелике опитування за посиланням.

Реєстрація 

25 жовтня

11:00-12:00 (за Києвом)

Вебінар «Виклики української науки. Як їх успішно подолати з ресурсами Clarivate» у межах ІІ Міжнародної конференції «Відкрита наука та інновації в Україні 2023».

Тези: Стан публікаційної активності в Україні. Як вплинули Covid-19 та війна на науку в Україні. Які проблеми та перспективи. Можливості ресурсів Clarivate для успішного побудови та реалізації дорожньої карти розвитку науки. Як можуть допомогти бібліотекарі своїй установі та науковцям.

Реєстрація

 

26 жовтня

16:15–17:15 (за Києвом)

Вебінар «Research Smarter: Як збільшити успішність грантових заявок вашої установи».

Тези: Конкуренція за фінансування наукових досліджень у всьому світі продовжує зростати. Науковим відділам та адміністраторам організацій необхідні аналітичні дані, які допоможуть оцінити пропозицію щодо наукового співробітництва, даючи змогу проаналізувати минулі успіхи та порівнювати їх з аналогами для вироблення виграшної стратегії. На цій сесії можна дізнатися, як рішення Clarivate – Web of Science, InCites, Pivot RP і Reviewer Locator – можуть допомогти забезпечити нові джерела фінансування і підвищити відсоток успішних грантів установи.

Реєстрація

 

2 листопада

10:15–11:15 (за Києвом)

Вебінар «Підібрати видання для публікації та не помилитися з вибором».

Тези: Критерії якості наукових видань. На що звертати увагу під час вибору видання для публікації власних досліджень. Як не стати жертвою хижацького видання. Ціна недоброчесної поведінки. Публікаційний процес. Плата за публікацію. Оформлення статті. Рецензування. Розповсюдження опублікованої роботи.

Реєстрація