ОПИТУВАННЯ ЩОДО ВПРОВАДЖЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ З УПРАВЛІННЯ НАУКОВОЮ ТА НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ

Державна науково-технічна бібліотека України проводить опитування серед магістрів, аспірантів, докторантів, молодих вчених, наукових та науково-педагогічних працівників на тему: “Опитування щодо впровадження електронних систем з управління науковою та науково-технічною інформацією”. Опитування надасть змогу врахувати необхідні потреби науковців та дослідників для створення Національної електронної науково-інформаційної системи.

Створення Національної електронної науково-інформаційної системи дозволить об’єднувати розрізнені дані, отримані з різних джерел, укладати наукові звіти, проводити оцінку ефективності наукової діяльності установи, створювати профілі наукових установ і науковців, розвивати дослідницьку мережу тощо. З основними принципи розробки Національної електронної науково-інформаційної системи Ви можете ознайомитись детальніше за посилання .

Доступ до онлайн анкети можна отримати за посиланням.

Опитування проводиться до 30 жовтня 2020 року включно на умовах повної анонімності.

Просимо сприяти в проведенні опитування:

  • поінформувати колектив закладу/установи про проведення опитування;
  • розмістити на сайтах та інформаційних стендах закладу/установи інформацію щодо проведення опитування респондентів за допомогою електронної форми;
  • поінформувати представників органів громадського самоврядування закладу/установи (студентське самоврядування та наукове товариство молодих вчених) щодо проведення опитування.

Респонденти зможуть заповнити анкету онлайн індивідуально у будь-який зручний для них час, відзначаючи відповідним чином обраний ними варіант відповіді.

Відділ узагальнення та систематизації даних наукових та науково-дослідних робіт
Завідувач відділу
Аугунас Сабіна Валеріївна
тел. (044) 521-93-57