ХХІ Міжнародний промисловий форум – 2023

З 30 травня по 1 червня 2023 року у Міжнародному виставковому центрі (м.Київ, м.Лівобережна) проходитиме Міжнародний Промисловий Форум, який включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.
Державна науково-технічна бібліотека України презентує на виставці свій документний фонд та інформаційні послуги. Скористайтеся можливістю і завітайте до нашого стенду!
Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки. Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.