Bentham Science надасть можливість для українських науковців безкоштовно публікуватися в усіх журналах видавництва

28 жовтня цього року на полях Першої міжнародної конференції «Відкрита наука та інновації в Україні 2022», організованою Державною науково-технічною бібліотекою України відбулася зустріч головного менеджера з ліцензування видавничого дому Bentham Science Франса Леттенстрома (Frans Lettenström) та генерального директора Директорату науки та інновацій Міністерства освіти і науки України Ігоря Таранова.

Під час свого візиту до Києва представник Bentham Science зробив наголос на необхідності підтримки української науки та українських вчених та пообіцяв відкрити можливість безкоштовно публікуватися у всіх видавничих журналах для всіх українських науковців. З цією метою сторони домовилися про підписання меморандуму про співпрацю.

Крім цього, Bentham Science надалі сприятиме організації конференцій, семінарів та вебінарів в Україні та обміну досвідом з метою удосконалення методології проведення аналізу даних видавничої діяльності установ, підпорядкованих Міністерству освіти і науки України.

Уповноваженим органам з реалізації положень зазначеного Меморандуму з українського боку буде Державна науково-технічна бібліотека України.

1

Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Тестовий доступ до електронних ресурсів видавництва Bentham Science надається з 15 вересня 2021  р. та триватиме до 31 грудня 2022 р.

Детальніше про Bentham Science та підключення нових установ за посиланням: https://dntb.gov.ua/bentham-science