Вебінари від компанії Clarivate у липні 2022 року

Безкоштовні, українською, у WEBEX. Зверніть увагу, що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та нижче і застарілі версії браузера, оберіть відповідну техніку заздалегідь. Необхідна попередня реєстрація, оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності понад 90 % основного часу вебінару.

?7 липня 2022
?Тема: Оцінка міжнародної співпраці
?Тези: Міжнародна співпраця відкриває можливості проведення наукових досліджень на якіснішому рівні, кращій презентації наукових здобутків, та отриманню додаткового фінансування. Як визначити наявні та потенційні співпраці, оцінити їхню ефективність за допомогою Web of Science Core Collection та InCites. На вебінарі проаналізуємо співпрацю як України в цілому, так і окремої установи. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.
10:15–11:15 Реєстрація
Серія Research Smarter
?26 липня 2022
?Тема: Research Smarter: Демонстрація досліджень вашої установи
?Тези: Незалежно від того, чи є ви окремим дослідником чи адміністратором установи, демонстрація вашої роботи відіграє ключову роль у залученні підтримки та налагодженні нових партнерських відносин. Відвідайте цю сесію, щоб дізнатися більше про створення надійних профілів дослідників та установ, які використовують інструменти та дані Clarivate. Зробіть цінну роботу у вашому портфоліо більш доступною!
10:15–11:15 Реєстрація