ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ № 38 (64)
Перезавантаження публічних бібліотек: 8 необхідних кроків
Погляд Олександри КОВАЛЬ, директорки державної установи Український інститут книги, на реформування бібліотечної системи в Україні.
Валерій Галан: рівень українських музеїв потрібно підтягнути “з воза до літака”
Творець найінноваційнішого музею України поділився історією створення експозиції історичних постатей української нації та запропонував свою концепцію розвитку музейної справи країни.
В Україні суттєво здорожчали книжки. У чому причина
Книжки в Україні суттєво зросли в ціні, а попит на друковані видання впав. Видавництва вимушені закриватися. Яке майбутнє ринку книговидання в Україні, скільки українці витрачають на книги та чому вони дорожчають розповів в ефірі Українського радіо президент Української асоціації видавництв та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін.
Джерело інновацій
Як продукування нових смислів гарантує економічний розвиток.
«Літературний ярмарок»: гра як спосіб життя
Позагруповий щомісячник «Літературний ярмарок» виходив з грудня 1928 року до лютого 1930 року. Усього з’явилося 12 книг цього видання. «Книга 131» насправді була першою, але в такий спосіб засновники альманаху хотіли підкреслити, що постав він не на порожньому місці, що він давній, як і ціла ярмаркова традиція.
Книга року ВВС-2021: усі книжки, що претендують на премію
До довгих списків Книга року ВВС-2021 увійшли 39 видання у трьох категоріях: Книга року ВВС, Дитяча Книга року та Есеїстика. Ось коротка інформація про кожну з них.
Як жили в старому Києві: кращі книжки про місто
Хто писав про київських бандюганів і витончене інтелектуальне життя старого міста? Які автори досліджували традиції та збирали міські легенди? Ксенія Пєтухова спеціально для Вікенду пригадала книжки про улюблене місто.