Тематична виставка “Енергоефективне використання та альтернативна енергетика”
(надходження I кв. 2022)

Альтернативна енергетика

Жук О. Біогазові комплекси – новітня енергетична галузь в АПК України / О. Жук, О. Пономаренко // Техніка і технологія АПК. – 2021. – № 3(120). – С. 16-17.

Р/2292

 У статті наведено інформацію щодо використання біоенергетики в АПК України як альтернативної галузі енергетики. Розповідається про переваги біогазових комплексів, які побудувала компанія «Wolf System», зокрема і на самому потужному в Україні комплексі в м. Ладижин, а також наведено технічні характеристики цих біогазових комплексів.


Іпатов Б. Встановлення сонячної електростанції: підходимо до питання комплексно / Б. Іпатов // Журнал головного енергетика. – 2021.– № 9. – С. 20-26.

Р/757

Зі змісту:

  • Що включає в себе комплексний підхід зі встановлення сонячної електростанції?
  • На що варто звертати увагу під час вибору підрядника?
  • Як розрахувати оптимальну потужність станції?
  • Скільки підприємство може заощадити і в які терміни?

Карпчук Г. Л. Особливості роботи системи «полікремнієва фотобатарея – протонообмінний електролізер» / Г. Л. Карпчук, М. О. Будько // Відновлювана енергетика. – 2020. – № 3 (62). – С. 16-26.

Р/1908

Мета роботи полягає у обґрунтуванні параметрів роботи системи «полікремнієва фотобатарея – протонообмінний електролізер» при перетворенні сонячної енергії у «зелений» водень.


Кошлак Г. В. Перспективи енергетичного використання біомаси в Україні / Г. В. Кошлак, А. М. Павленко // Екологічна безпека та збалансоване ресурсокористування. – 2021. – № 1(23). – С. 22-32.

Р/1427

В статті проаналізовано стан виробництва та використання енергоресурсів у світі, а також сучасні тренди та прогнози використання енергії з відновлюваних джерел у загальному кінцевому енергоспоживанні. Запропоновано визначення та класифікацію біоресурсів в залежності від їх походження та проаналізовано їх якісні характеристики. Проаналізовано законодавчі нормативи і документи, які стосуються розвитку паливно-енергетичного комплексу та перспективи розвитку ВДЕ в Україні.

Дивитись всю виставку за посиланням