Розпочалося подання заявок на участь у щорічному конкурсі «Молодий вчений року»

Для відзначення досягнень українських молодих учених у різних галузях знань Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (РМУ при МОН) оголосила подання заявок на участь у щорічному конкурсі «Молодий вчений року», що налічує 100 різних номінацій за 4-ма тематичними блоками.

Положення про конкурс, перелік номінацій і критерії оцінювання.

Підставами для відхилення заявки є недостовірність поданої інформації та/чи невідповідність віковим нормам молодого вченого, визначених чинним законодавством.

Передбачено подання заявки шляхом самовисування і висування іншою особою. Подані дані коригуються відповідно до рішення організаційного комітету у двох випадках: при виявленні недостовірних даних; за зверненням кандидата щодо технічної правки поданих даних. Номінанти особисто відповідальні за достовірність наданої інформації.

Для участі у конкурсі необхідно до 1 вересня 2022 року подати заявку в електронній формі.

Наукові досягнення заявника подаються за звітний рік (за підсумками 2021 року).

За результатами конкурсу в кожній номінації буде визначено одного переможця (лауреата). Загалом – 100 переможців (лауреатів).

Результати конкурсу буде оголошено 14 жовтня 2022 року на офіційному сайті конкурсу й інформаційних ресурсах РМУ при МОН.

Координаторка конкурсу – Анна Гакман: +380669777304; an.hakman@chnu.edu.ua.