Національна академія наук Німеччини Леопольдина запроваджує спеціальну стипендію для вчених з України

???? Національна академія наук Німеччини Леопольдина запроваджує спеціальну стипендію для вчених з України, чия наукова кар’єра перебуває під загрозою чи перервана війною, щоби надати їм змогу відновити або продовжити свою дослідницьку діяльність і залишитися в академічних колах.
? Фінансування – персоналізоване та призначене для видатних учених з України із докторським ступенем для роботи над незалежним дослідницьким проєктом в університеті або науково-дослідній установі у Німеччині протягом початкового періоду тривалістю один рік, але при цьому залишає можливість зберігати приналежність до української установи.
? На етапі до отримання стипендії необхідно буде укласти угоду з установою, що приймає, та науковим керівником у Німеччині.
? Фінансування і переваги:
– щомісячна стипендія обсягом 2400 євро під час перебування у Німеччині;
– щомісячна одноразова виплата на проїзд і матеріальні витрати обсягом 100 євро;
– щомісячна допомога обсягом 400 євро на першу дитину і 100 євро на кожну наступну дитину;
– підтримка з боку установи, що приймає, та/або керівника для розвитку кар’єри і міжнародних зв’язків.
✅ КРИТЕРІЇ УЧАСТІ:
? Програма фінансування відкрита для видатних учених, які захистили докторські дисертації (постдоків). Зазвичай претенденти мають право на фінансування протягом 7 років після отримання докторського або еквівалентного академічного ступеня.
? Кандидати повинні мати українське громадянство. Заявки можна подавати в будь-який час і з будь-якого місця – незалежно від того, виїхав заявник з України чи ні.
? ЗАЯВКА:
Заявки німецькою або англійською мовами можна подавати в будь-який час. Повні отримані заявки оцінюватимуться, і щодо них ухвалюватимуться рішення. Заявка має містити таке:
1. Заява та мотиваційний лист.
2. Дослідницька пропозиція / коротке викладення запланованого проєкту (максимум 2 сторінки) – з листом про прийняття установою-господарем у Німеччині та рекомендаційним листом від німецького керівника.
3. Особисте резюме, включно з 5-ма найважливішими і тематично найрелевантнішими науковими публікаціями або лекціями (максимум 3 сторінки).
4. Особисті академічні сертифікати: зовнішнє незалежне тестування / кваліфікація для вступу до університету або еквівалент, диплом магістра або еквівалент, а також ступінь доктора / кандидата наук / доктора філософії / PhD або еквівалент.
5. Рекомендаційний лист від члена Німецької національної академії наук Леопольдина.
? Подання можливе лише електронною поштою: ukr-fellowship@leopoldina.org. Будь ласка, надсилайте лише один PDF-файл з усіма документами.
? Контакт для всіх запитань: ukr-fellowship@leopoldina.org.