Переваги використання постійних ідентифікаторів
для українських науковців та організацій

Crossref, ORCID та Державна науково-технічна бібліотека України – за підтримки Міністерства освіти та науки України – запрошує Вас відвідати спільний вебінар, на якому буде обговорено важливість використання постійних ідентифікаторів, зокрема ORCID IDs та Crossref DOIs, для ідентифікації авторів, поєднання та покращення відшукуваності їхнього наукового доробку. Крім цього мова піде про переваги використання установами відкритих інструментів, які пропонують ORCID та Crossref для покращення дослідницької інфраструктури в Україні. Відбудеться також коротка презентація прототипу Національної електронної науково-інформаційної системи (URIS) – розробленого Державною науково-технічною бібліотекою України та розглянемо інші приклади національних дослідницьких систем, успішне функціонування яких залежить від інтеграції постійних ідентифікаторів.

Доповідачі: Рейчел Ламмі (Crossref), Габріела Мехеяс (ORCID), Сабіна Аугунас, Сергій Жарінов, Наталія Калюжна та Сергій Назаровець (Державна науково-технічна бібліотека України).

15 лютого 10:00-11:00

Програма:

  • Відкриття (3 хв)
  • Переваги використання ORCID IDs для індивідуальних дослідників та установ (15 хв)
  • Переваги використання Crossref DOIs та відкритих метаданих (15 хв)
  • Роль постійних ідентифікаторів у науково-інформаційній системі: результати національного опитування (7 хв)
  • URIS та національні дослідницько-інформаційні системи на базі постійних ідентифікаторів (7 хв)
  • Запитання та відповіді (12 хв)

Вебінар відбудеться англійською та українською мовами (кожен зареєстрований учасник отримає сповіщення на електронну скриньку). Учасники матимуть можливість поставити питання та долучитися до дискусії.

РЕЄСТРАЦІЯ

Не забудьте поділитися цією інформацією з Вашими колегами.

Чекаємо на нашу зустріч та Ваші запитання!