Осіння серія вебінарів Clarivate

Вебінари безкоштовні, українською, у WEBEX, зверніть увагу що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та нижче і застарілі версії браузера, оберіть відповідну техніку заздалегідь. Необхідна попередня реєстрація, оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару. 


Серія Clarivate науковцям

8 вересня 2022 

ТемаWeb of Science Core Collection: нові та старі можливості для науковця та адміністратора

ТемаУ вересні підсумуємо всі зміни, оновлення, новий функціонал, який з’явився у Web of Science Core Collection протягом цього року. Розглянемо з чого складається база, як відбувається індексація які матеріали можуть бути проіндексовані. Як знайти та проаналізувати матеріали за вашою темою, як використовувати символи скорочення за заміни, базовий та розширений пошуки, на що вказують наявні цитування. Як визначити де краще надрукувати свої результати. Як перевірити чи індексується дане видання у Web of Science і якій саме базі даних. Які установи ефективні в вашій галузі, які грантодавці фінансували аналогічні проєкти. Як зберегти отримані результати. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет

Реєстрація:  перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

16:15–17:15 https://bit.ly/3zC06EC

Серія Research Smarter

27 вересня 2022

Тема: Research Smarter: Профілі дослідників у Web of Science

Тема Науково-дослідним установам важливо щоб їхні науковці були коректно представлені та видимі крізь публічні профілі в яких наведено важливі професійна здобутки. Крім того, такі профілі корисні для заповнення внутрішніх інформаційних систем перевіреною та підтвердженою інформацією, незалежно від того, чи це наукові публікації, цитати, експертні оцінки або робота з редагування журналу.

18 серпня профілі з Publons перенесено до Web of Science. Але безкоштовна версія профілю дослідника буде доступна, навіть якщо в установи/дослідника немає доступу до Web of Science.

Приєднуйтеся до цієї сесії, щоб дізнатися все про нові профілі дослідників Web of Science, які можуть:

• Підвищити репутацію вашої установи

• Допомогти дослідникам отримувати повідомлення про цитування їхніх робіт

• Презентувати дослідника потенційним грантодавцям та партнерам

Реєстрація: оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

10:15–11:15  https://bit.ly/3PglYeM