Науковиця Олена Ванєєва представила Україну в межах міжнародної премії «Для жінок у науці»

Фундація L’Oréal та UNESCO відзначили 45 видатних науковиць на церемонії нагородження Міжнародної премії «Для жінок у науці» в штаб-квартирі UNESCO в Парижі.

Докторка фізико-математичних наук, заступниця директора з наукової роботи Інституту  математики НАН України, Лауреатка української премії «Для жінок у науці» – 2018, Олена Ванєєва, увійшла до ТОП-15 премії «Міжнародні молоді таланти» та представила Україну на світовій арені в штаб-квартирі UNESCO.

«Для мене дуже хвилююче бути першою українкою серед «Міжнародних молодих талантів» премії «Для  жінок у науці» та представити нашу країну на світовій арені в такий важкий для нас час. Це дуже  важливо — показати, що Україна має високий науковий потенціал», — каже Олена Ванєєва.

Дізнатись більше про лауреаток та міжнародні молоді таланти, яких відзначають на міжнародній церемонії у 2022 році, можна за посиланням.

Останні три роки були одними з найскладніших для науки в новітній історії. Жінки, перебуваючи на передовій боротьби з пандемією, розв’язували проблеми щодо зміни клімату, хвороб та кризи охорони здоров’я. Визнання їхнього внеску та досягнень є фундаментальним у подоланні гендерних бар’єрів у науковій галузі.