Актуальні можливості від країн ЄС для студентів, науковців та дослідників з України

Можливості для студентів:

DigUpSkill — Навчальний курс для молоді про цифрові інструменти, працевлаштування та соціальну відповідальність у Румунії від Erasmus+. Дедлайн — 18 червня.
Outdoors and Digital Tools in Youthwork — Навчальний курс для молодіжних працівників та освітян у Фінляндії. Дедлайн — 23 червня.
Вебінар про можливості безкоштовного навчання в Іспанії. Реєстрація — до 22 червня.
Навчальна програма для українських студентів з відновлюваної енергетики у Німеччині. Дедлайн — 25 червня.
Можливість здобути ступінь доктора з менеджменту та економіки у Національному політехнічному інституті Тулузи, Франція. Дедлайн — 30 червня.
Безкоштовні можливості навчання для студентів, які прибувають до Фінляндії з України, в Університеті Тампере. Дедлайн — не зазначено.
Підтримка українських студентів від Університету Тушіа, Італія. Дедлайн — не зазначено.
Освітні можливості для українських студентів у Римському університеті Unitelma Sapienza (звертатися на internationalstudents@unitelmasapienza.it). Дедлайн — не зазначено.
Для студентів, аспірантів та громадських активістів. Літня школа у Польщі та Німеччині «Університети в руїнах. Підгрунтя майбутнього». Дедлайн – 3 липня.

Стипендії для науковців та дослідників:

Стипендії для українських істориків, які постраждали від війни, Польща.
Гранти для українських науковців від Шведського фонду стратегічних досліджень.
Підтримка українських науковців та дослідників від Університету Тушіа, Італія.
Підтримка українських науковців, які постраждали від війни, від Середньо-Шведського університету (звертатися на emma.mckeogh@miun.se).