Телефон для довідок: (044) 521-93-52|gntb@gntb.gov.ua
Scopus2019-05-22T14:09:38+00:00

SCOPUS

ВИКОРИСТОВУЙ ДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ

У читальних залах Державної науково-техніної бібліотеки України в можете отримати безкоштовний доступ до Scoppus.

Scopus – бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Є однією зі складових інтегрованого науково-інформаційного середовища SciVerse. Отримати доступ до Scopus Ви можете в читальних залах ДНТБ України.

На січень 2017 року містить:

0млн.
реферативних записів
0
назв наукових видань
0
видавців

Рубрикатор Scopus (ASJC) має 27 базових тематичних розділів, поділених на 335 підрозділів, політематичні статті індексуються одразу в кількох розділах. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier. База даних доступна на умовах передплати через веб-інтерфейс. 

ДНТБ України є адміністратором в наданні доступ до Scopus ВНЗ України.

Процедуру перевірки надання ВНЗ доступ до Scopus виможете за посиланням.

Рубрикатор Scopus (ASJK) має 27 базових тематичних розділів, поділених на 335 підрозділів, політематичні статті індексуються одразу в кількох розділах. База даних індексує наукові журнали, матеріали конференцій та серіальні книжкові видання. Розробником та власником SciVerse Scopus є видавнича корпорація Elsevier. База даних доступна на умовах передплати через веб-інтерфейс. Пошуковий апарат Scopus інтегрований з пошуковою системою Scirus для пошуку веб-сторінок та патентною базою даних.

ДНТБ України є адміністратором в наданні доступ до Scopus ВНЗ України.
Процедуру перевірки надання ВНЗ доступ до Scopus виможете за посиланням.