ІНФОРМАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ № 38 (64)

Перезавантаження публічних бібліотек: 8 необхідних кроків

Погляд Олександри КОВАЛЬ, директорки державної установи Український інститут книги, на реформування бібліотечної системи в Україні.

Валерій Галан: рівень українських музеїв потрібно підтягнути “з воза до літака”

Творець найінноваційнішого музею України поділився історією створення експозиції історичних постатей української нації та запропонував свою концепцію розвитку музейної справи країни.

В Україні суттєво здорожчали книжки. У чому причина

Книжки в Україні суттєво зросли в ціні, а попит на друковані видання впав. Видавництва вимушені закриватися. Яке майбутнє ринку книговидання в Україні, скільки українці витрачають на книги та чому вони дорожчають розповів в ефірі Українського радіо президент Української асоціації видавництв та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін.

Як у бібліотеках Хмельницької громади діють хаби цифрової освіти

Успішний досвід навчання відвідувачів комп’ютерній грамотності та використання онлайнових сервісів мають 15 міських бібліотек Централізованої бібліотечної системи (ЦБС) Хмельницької міської територіальної громади.

Читати далі

Джерело інновацій

Як продукування нових смислів гарантує економічний розвиток.

«Літературний ярмарок»: гра як спосіб життя

Позагруповий щомісячник «Літературний ярмарок» виходив з грудня 1928 року до лютого 1930 року. Усього з’явилося 12 книг цього видання. «Книга 131» насправді була першою, але в такий спосіб засновники альманаху хотіли підкреслити, що постав він не на порожньому місці, що він давній, як і ціла ярмаркова традиція.

Читати далі

Книга року ВВС-2021: усі книжки, що претендують на премію

До довгих списків Книга року ВВС-2021 увійшли 39 видання у трьох категоріях: Книга року ВВС, Дитяча Книга року та Есеїстика. Ось коротка інформація про кожну з них.

Читати далі

Як жили в старому Києві: кращі книжки про місто

Хто писав про київських бандюганів і витончене інтелектуальне життя старого міста? Які автори досліджували традиції та збирали міські легенди? Ксенія Пєтухова спеціально для Вікенду пригадала книжки про улюблене місто.

Читати далі