31.01.2020: Підсумки Круглого столу з питань стандартизації у сфері інформації, бібліотечної та видавничої справи

З ініціативи ДНТБ України за участю ТК 144 «Інформація і документація» 29 лютого 2020 року був проведений тематичний круглий стіл з питань доцільності та можливості розробки нових нормативних документів для регламентації процесів бібліотечної каталогізації.

До роботи заходу долучилися лідери бібліотечних мереж та УБА, а також секретаріат і члени Технічного комітету стандартизації ТК 144 «Інформація і документація». Робочу аудиторію круглого столу склали 32 представники провідних бібліотек та каталогізуючих установ міста Києва, зокрема ДНТБ України, Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, бібліотека КПІ ім. Ігоря Сікорського, Державної науково-педагогічної бібліотеки України ім. В.О. Сухомлинського, Національної бібліотеки України для дітей, Книжкової палати України та ін.

Дізнатися більше

Питання, порушені в межах пунктів 4 та 6 круглого столу, будуть висвітлені в доповідях на семінарі ДНТБ України з питань стандартизації 21 лютого 2020 року. Інформація про захід представлена на сайті ДНТБ України та веб-сторінці ТК 144.