ПАРТНЕРИ

ORCID – це глобальна відкрита некомерційна організація (анонсовано про створення у 2009 р.), до складу якої входять різні організації та установи, включно з видавництвами, професійними асоціаціями та науковими установами. Організація надає дослідникам унікальний цифровий ідентифікатор (ORCID ID), фінансується за рахунок членських внесків та керується незалежною Радою ORCID.

Crossref – некомерційна організація та єдина реєстраційна агенція, що не має регіональних обмежень і не надає перевагу конкретним регіональним мовам, та  присвоює DOI для опублікованих наукових цифрових об’єктів – статей у серіальних та періодичних виданнях, монографій і їх розділів, матеріалів конференцій та ін. Переважна більшість видавців наукової літератури у світі обирають саме агенцію Crossref для реєстрації DOI.

Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Research4Life – проєкт, організований у форматі державно-приватного партнерства Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО), Програмою ООН із навколишнього середовища (ЮНЕП), Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ), Міжнародною організацією праці (МОП), Корнельським і Єльським університетами, а також Міжнародною асоціацією науково-технічних і медичних видавців. З 2002 року Research4Life надає дослідникам онлайн-доступ до 194 000 провідних журналів і книг у галузі охорони здоров’я, сільського господарства, навколишнього середовища, прикладних наук тощо.

Elsevier – одна з найбільших видавничих корпорацій в світі, заснована 1880 р. в Амстердамі (Нідерланди). Elsevier є провідним комерційним видавцем науково-технічної інформації та до її продуктів належать такі ресурси: реферативна база даних Scopus, платформа ScienceDirect, аналітична система SciVal тощо.

Clarivate — незалежна американська компанія, заснована в 2016 році, яка управляє базами даних (платформа WoS), інформаційними системами та колекціями з інтелектуальної власності, фінансується за рахунок підписки на її продукти.

4Science – компанія заснована в 2015 році, входить до складу багатонаціональної компанії Itway Group. Її створено з метою підтримки університетів, дослідницьких і культурних інститутів у всьому світі для управління та реалізації цифрових проєктів. 4Science є сертифікованим партнером DuraSpace, член Координаційного комітету DSpace та інших комітетів DSpace тощо.