О НАС ПИШУТ

УЗНАЙ, ЧТО О НАС ДУМАЮТ 

НОВОСТИ В СМИ

“Міністерство освіти і науки України запустило пошукову систему та базу даних наукових цитувань для науковців.
Пошукова система Open Ukrainian Citation Index (OUCI) допомагає вченим шукати наукові документи та аналізувати цитування науковців…”

УКРАЇНСЬКІ НАЦІОНАЛЬНІ НОВИНИ, ЗМІ

“Відкрито доступ до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва Springer Nature. Передплату за кошти держбюджету забезпечує Міністерство освіти і науки через Державну науково-технічну бібліотеку…”

LexInform та ОСВІТА.UA, ЗМІ

“Державна науково-технічна бібліотека пропонує доступ до журналів наукового видавництва «Wiley». Використовувати платформу можна буде протягом трьох місяців у тестовому режимі…”

НАУКА та МЕТРИКА, ЗМІ

“Міносвіти запустить відкритий український індекс наукового цитування до кінця 2019 року. Проект дозволить відстежувати публікаційну активність та цитованість українських науковців, видань та установ, оскільки багато з них з різних причин залишаються поза межами таких баз, як Scopus та Web of Science…”

VNZ.ORG.UA, ЗМІ

ПОЛЬЗОВАТЕЛИ

Наприкінці семестру потрібно було терміново написати курсову. Звикла завжди відтягнути до кінця, але дедлайн піджимав. Як на зло, ноутбук поламався, а ремонт займав більше часу ніж це дозволяла курсова. Незважаючи на пізній час, в ДНТБ України мені допомогли, проконсультували, завдяки чому курсова готова в задані терміни.

ВІКТОРІЯ МАМАЄВА, ДОКУМЕНТОЗНАВЕЦЬ

Дякую за швидку та якісну допомогу у підготовці до курсової. Ваші працівники допомогли знайти матеріали навіть у вечір суботи)

ЗОЯ ВАСИЛЕНКО, ТЕЛЕЖУРНАЛІСТ

Напевно найбільший фонд фізико-хімічної літератури у Києві. У цьому випадку бібліотека краща ніж інтернет.

ВОЛОДИМИР ВИХ, СТУДЕНТ-ХІМІК

Один із найкращих коворкінгів у Києві, а головне – найдешевший! Особливо приємною несподіванкою була смачна кава одразу в офісі. Дякую!)

АЛІНА ОХРІМЕНКО, СТУДЕНТКА

Шановний керівнику ДНТБ України, щиро дякую Вам і колективу бібліотеки за  толерантне, ввічливе і швидке обслуговування та допомогу у пошуку необхідного ДСТУ.

Читати повний текст відгуку

ЛЮДМИЛА КУЩ, НАУКОВЕЦЬ

БЛАГОДАРНОСТИ

Шановна Алло Георгївно!

Колектив Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова висловлює Вам і співробітникам Державної науково-технічної бібліотеки України щиру вдячність за падання доступу до наукометричних баз даних Scopus тa Web of Science, до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва Springer Nature за раxунок коштів державного бюджету. Для нашого Університету ці три мегамасштабні сервіси є неоціненними джерелами дослідницьких робіт, які допомагають шукати необхідну інформацію, знайомитися з роботами колег, налагоджувати взаємозв’язки.

Читати повний текст листа-подяки

Колектив ХНУМГ ім. Бекетова

О ГНТБ УКРАИНЫ В КАТАЛОГАХ ВЫСТАВОЧНЫХ ЦЕНТРОВ

  • АККО Інтернешнл, Товариство “Знання”.
  • Каталог XVIII Міжнародного форуму нафтогазової промисловості “Нафта та газ 2015”. – К., 2015. – С.22.
  • Каталог 27-ї Міжнародної спеціалізованої виставки “Освіта та кар’єра. День студента 2015”. – К., 2015. – Квітень. – С.13.
  • Каталог 28-ї Міжнародної спеціалізованої виставки “Освіта та кар’єра. День студента 2015”. – К., 2015. – Листопад. – С.13.
  • ТОВ “Міжнародний виставковий центр” подає інформацію про ДНТБ України у електронних каталогах виставок: “Енергетика в промисловості 2015”, “Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2015”, “XIV Міжнародний промисловий форум – 2015” та на своєму сайті.

Мы готовы усовершенствоваться и хотим знать, понравилось ли вам в ГНТБ Украины.
Отправьте нам отзыв о обслуживании или поделитесь своими предложениями!

КОМАНДА ГНТБ УКРАИНЫ

Для решения проблем или обсуждения предложений по поводу работы библиотеки оставляйте контактные данные в тексту отзыва: e-mail, телефон или ссылку на социальную сеть.

Спасибо за сотрудничество!

    Згода на обробку персональних даних з метою обробки запиту та збереженні у базі звернень Даю згоду