ПРО НАС ПИШУТЬ

ДІЗНАЙСЯ, ЩО ДУМАЮТЬ  ІНШІ

НОВИНИ В ЗМІ

“Міністерство освіти і науки України запустило пошукову систему та базу даних наукових цитувань для науковців.
Пошукова система Open Ukrainian Citation Index (OUCI) допомагає вченим шукати наукові документи та аналізувати цитування науковців…”

УКРАЇНСЬКІ НАЦІОНАЛЬНІ НОВИНИ, ЗМІ

“Відкрито доступ до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва Springer Nature. Передплату за кошти держбюджету забезпечує Міністерство освіти і науки через Державну науково-технічну бібліотеку…”

LexInform та ОСВІТА.UA, ЗМІ

“Державна науково-технічна бібліотека пропонує доступ до журналів наукового видавництва «Wiley». Використовувати платформу можна буде протягом трьох місяців у тестовому режимі…”

НАУКА та МЕТРИКА, ЗМІ

“Міносвіти запустить відкритий український індекс наукового цитування до кінця 2019 року. Проект дозволить відстежувати публікаційну активність та цитованість українських науковців, видань та установ, оскільки багато з них з різних причин залишаються поза межами таких баз, як Scopus та Web of Science…”

VNZ.ORG.UA, ЗМІ

“Державна науково-технічна бібліотека України з 1 листопада 2016 року розпочала прийом для депонування результатів інтелектуальної діяльності науково-технічного змісту…”

ПЕДАГОГІЧНА ПРЕСА, ЗМІ

КОРИСТУВАЧІ

Наприкінці семестру потрібно було терміново написати курсову. Звикла завжди відтягнути до кінця, але дедлайн піджимав. Як на зло, ноутбук поламався, а ремонт займав більше часу ніж це дозволяла курсова. Незважаючи на пізній час, в ДНТБ України мені допомогли, проконсультували, завдяки чому курсова готова в задані терміни.

ВІКТОРІЯ МАМАЄВА, ДОКУМЕНТОЗНАВЕЦЬ

Шановний керівнику ДНТБ України, щиро дякую Вам і колективу бібліотеки за  толерантне, ввічливе і швидке обслуговування та допомогу у пошуку необхідного ДСТУ.

Читати повний текст відгуку

ЛЮДМИЛА КУЩ, НАУКОВЕЦЬ

Дякую за швидку та якісну допомогу у підготовці до курсової. Ваші працівники допомогли знайти матеріали навіть у вечір суботи)

ЗОЯ ВАСИЛЕНКО, ТЕЛЕЖУРНАЛІСТ

Напевно найбільший фонд фізико-хімічної літератури у Києві. У цьому випадку бібліотека краща ніж інтернет.

ВОЛОДИМИР ВИХ, СТУДЕНТ-ХІМІК

Інформацію про ДНТБ України надруковано в каталогах виставкових центрів:

  • АККО Інтернешнл, Товариство “Знання”.
  • Каталог XVIII Міжнародного форуму нафтогазової промисловості “Нафта та газ 2015”. – К., 2015. – С.22.
  • Каталог 27-ї Міжнародної спеціалізованої виставки “Освіта та кар’єра. День студента 2015”. – К., 2015. – Квітень. – С.13.
  • Каталог 28-ї Міжнародної спеціалізованої виставки “Освіта та кар’єра. День студента 2015”. – К., 2015. -– Листопад. – С.13.
  • ТОВ “Міжнародний виставковий центр” подає інформацію про ДНТБ України у електронних каталогах виставок: “Енергетика в промисловості 2015”, “Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2015”, “XIV Міжнародний промисловий форум – 2015” та на своєму сайті.