ПРО НАС ПИШУТЬ

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЩО ДУМАЮТЬ ІНШІ

НОВИНИ В ЗМІ

“Міністерство освіти і науки України запустило пошукову систему та базу даних наукових цитувань для науковців.
Пошукова система Open Ukrainian Citation Index (OUCI) допомагає вченим шукати наукові документи та аналізувати цитування науковців…”

УКРАЇНСЬКІ НАЦІОНАЛЬНІ НОВИНИ, ЗМІ

“Відкрито доступ до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва Springer Nature. Передплату за кошти держбюджету забезпечує Міністерство освіти і науки через Державну науково-технічну бібліотеку…”

LexInform та ОСВІТА.UA, ЗМІ

“Державна науково-технічна бібліотека пропонує доступ до журналів наукового видавництва «Wiley». Використовувати платформу можна буде протягом трьох місяців у тестовому режимі…”

НАУКА та МЕТРИКА, ЗМІ

КОРИСТУВАЧІ

Наприкінці семестру потрібно було терміново написати курсову. Звикла завжди відтягнути до кінця, але дедлайн піджимав. Як на зло, ноутбук поламався, а ремонт займав більше часу ніж це дозволяла курсова. Незважаючи на пізній час, в ДНТБ України мені допомогли, проконсультували, завдяки чому курсова готова в задані терміни.

ВІКТОРІЯ МАМАЄВА, ДОКУМЕНТОЗНАВЕЦЬ

Дякую за швидку та якісну допомогу у підготовці до курсової. Ваші працівники допомогли знайти матеріали навіть у вечір суботи)

ЗОЯ ВАСИЛЕНКО, ТЕЛЕЖУРНАЛІСТ

Напевно найбільший фонд фізико-хімічної літератури у Києві. У цьому випадку бібліотека краща ніж інтернет.

ВОЛОДИМИР ВИХ, СТУДЕНТ-ХІМІК

Один із найкращих коворкінгів у Києві, а головне – найдешевший! Особливо приємною несподіванкою була смачна кава одразу в офісі. Дякую!)

АЛІНА ОХРІМЕНКО, СТУДЕНТКА

Шановний керівнику ДНТБ України, щиро дякую Вам і колективу бібліотеки за  толерантне, ввічливе і швидке обслуговування та допомогу у пошуку необхідного ДСТУ.

Читати повний текст відгуку

ЛЮДМИЛА КУЩ, НАУКОВЕЦЬ

ПОДЯКИ

Шановна Алло Георгївно!

Колектив Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова висловлює Вам і співробітникам Державної науково-технічної бібліотеки України щиру вдячність за падання доступу до наукометричних баз даних Scopus тa Web of Science, до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва Springer Nature за раxунок коштів державного бюджету. Для нашого Університету ці три мегамасштабні сервіси є неоціненними джерелами дослідницьких робіт, які допомагають шукати необхідну інформацію, знайомитися з роботами колег, налагоджувати взаємозв’язки.

Читати повний текст листа-подяки

Колектив ХНУМГ ім. Бекетова

ПРО ДНТБ УКРАЇНИ В КАТАЛОГАХ ВИСТАВКОВИХ ЦЕНТРІВ

  • АККО Інтернешнл, Товариство “Знання”.
  • Каталог XVIII Міжнародного форуму нафтогазової промисловості “Нафта та газ 2015”. – К., 2015. – С.22.
  • Каталог 27-ї Міжнародної спеціалізованої виставки “Освіта та кар’єра. День студента 2015”. – К., 2015. – Квітень. – С.13.
  • Каталог 28-ї Міжнародної спеціалізованої виставки “Освіта та кар’єра. День студента 2015”. – К., 2015. – Листопад. – С.13.
  • ТОВ “Міжнародний виставковий центр” подає інформацію про ДНТБ України у електронних каталогах виставок: “Енергетика в промисловості 2015”, “Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2015”, “XIV Міжнародний промисловий форум – 2015” та на своєму сайті.

Ми готові до вдосконалення та хочемо знати, чи сподобалось вам в ДНТБ України.
Надішліть нам відгук про обслуговування або поділіться своїми пропозиціями!

КОМАНДА ДНТБ УКРАЇНИ

Для вирішення проблем або обговорення пропозицій щодо роботи бібліотеки залишайте контактні дані у тексті відгуку: e-mail, телефон або посилання на соціальну мережу.

Дякуємо за співпрацю!

    Згода на обробку персональних даних з метою обробки запиту та збереженні у базі звернень Даю згоду