ПРО НАС ПИШУТЬ

ДІЗНАЙТЕСЯ, ЩО ДУМАЮТЬ ІНШІ

НОВИНИ В ЗМІ

“Міністерство освіти і науки України запустило пошукову систему та базу даних наукових цитувань для науковців.
Пошукова система Open Ukrainian Citation Index (OUCI) допомагає вченим шукати наукові документи та аналізувати цитування науковців…”

УКРАЇНСЬКІ НАЦІОНАЛЬНІ НОВИНИ, ЗМІ

“Відкрито доступ до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва Springer Nature. Передплату за кошти держбюджету забезпечує Міністерство освіти і науки через Державну науково-технічну бібліотеку…”

LexInform та ОСВІТА.UA, ЗМІ

“Державна науково-технічна бібліотека пропонує доступ до журналів наукового видавництва «Wiley». Використовувати платформу можна буде протягом трьох місяців у тестовому режимі…”

НАУКА та МЕТРИКА, ЗМІ

КОРИСТУВАЧІ

Я активував наданий Вашою бібліотекою віддалений доступ до ресурсів компанії Elsevier згідно Вашим рекомендаціям у листі та у доданій до нього інструкції. Завдяки цьому зараз маю віддалений доступ до ресурсів Scopus, ScienceDirect та SciVal.

Дякую Вам та Вашим колегам за організацію можливості віддаленого користування науковцями ресурсами SciVal. Чесно скажу, що для мене реалізований алгоритм віддаленого користування ресурсами був несподіваним і дуже приємним – бачу у вирішенні цього питання гарний рівень роботи фахівців бібліотеки.

Щиро бажаю Вам усього найкращого у Вашій роботі та у всіх справах!

РОМАН ГОЛОВАЩЕНКО, НАУКОВЕЦЬ

Наприкінці семестру потрібно було терміново написати курсову. Звикла завжди відтягнути до кінця, але дедлайн піджимав. Як на зло, ноутбук поламався, а ремонт займав більше часу ніж це дозволяла курсова. Незважаючи на пізній час, в ДНТБ України мені допомогли, проконсультували, завдяки чому курсова готова в задані терміни.

ВІКТОРІЯ МАМАЄВА, ДОКУМЕНТОЗНАВЕЦЬ

Дякую за швидку та якісну допомогу у підготовці до курсової. Ваші працівники допомогли знайти матеріали навіть у вечір суботи)

ЗОЯ ВАСИЛЕНКО, ТЕЛЕЖУРНАЛІСТ

Один із найкращих коворкінгів у Києві, а головне – найдешевший! Особливо приємною несподіванкою була смачна кава одразу в офісі. Дякую!)

АЛІНА ОХРІМЕНКО, СТУДЕНТКА

Шановний керівнику ДНТБ України, щиро дякую Вам і колективу бібліотеки за  толерантне, ввічливе і швидке обслуговування та допомогу у пошуку необхідного ДСТУ.

Читати повний текст відгуку

ЛЮДМИЛА КУЩ, НАУКОВЕЦЬ

ПОДЯКИ

Шановна Алло Георгївно!

Колектив Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова висловлює Вам і співробітникам Державної науково-технічної бібліотеки України щиру вдячність за падання доступу до наукометричних баз даних Scopus тa Web of Science, до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва Springer Nature за раxунок коштів державного бюджету. Для нашого Університету ці три мегамасштабні сервіси є неоціненними джерелами дослідницьких робіт, які допомагають шукати необхідну інформацію, знайомитися з роботами колег, налагоджувати взаємозв’язки.

Читати повний текст листа-подяки

Колектив ХНУМГ ім. Бекетова

Шановна директор бібліотеки Алла Жарінова!

Щиро дякую за допомогу в отриманні наукових свідоцтв. Я дуже ціную те, що це було зроблено так швидко. Бажаю Вам всього найкращого.

Найкращі побажання!

Єва Скварек, Малгожата Вишневська, Тереза Урбан

Доктор хаб. Єва Скварек

ПРО ДНТБ УКРАЇНИ В КАТАЛОГАХ ВИСТАВКОВИХ ЦЕНТРІВ

  • АККО Інтернешнл, Товариство “Знання”.
  • Каталог XVIII Міжнародного форуму нафтогазової промисловості “Нафта та газ 2015”. – К., 2015. – С.22.
  • Каталог 27-ї Міжнародної спеціалізованої виставки “Освіта та кар’єра. День студента 2015”. – К., 2015. – Квітень. – С.13.
  • Каталог 28-ї Міжнародної спеціалізованої виставки “Освіта та кар’єра. День студента 2015”. – К., 2015. – Листопад. – С.13.
  • ТОВ “Міжнародний виставковий центр” подає інформацію про ДНТБ України у електронних каталогах виставок: “Енергетика в промисловості 2015”, “Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2015”, “XIV Міжнародний промисловий форум – 2015” та на своєму сайті.

ЗВЕРНЕННЯ

Ми готові до вдосконалення та хочемо знати, чи сподобалось вам в ДНТБ України.
Надішліть нам відгук про обслуговування або поділіться своїми пропозиціями!

КОМАНДА ДНТБ УКРАЇНИ

Для вирішення проблем або обговорення пропозицій щодо роботи бібліотеки залишайте контактні дані у тексті відгуку: e-mail, телефон або посилання на соціальну мережу.

Дякуємо за співпрацю!

    Даю згоду на обробку персональних даних з метою реєстрації звернення